KONST / Litografier / Färglitografi 14077448
nr 1407 7448
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 30/100. Bladets mått: 56x76, yttermått inklusive ram. 71x90 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:03:47
5/7 18:15:07
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse